90 mm buitenschroef met sterk aantrekvermogen en AR-coating voor diepere, stevige houtverbindingen.
De Dynaplus unischroef 5×90 mm deeldraad is gemaakt voor buitenprojecten waar je flinke lengte en maximale trekkracht nodig hebt. Perfect voor tuinhout, regels, lichte constructies, gevelbekleding en hout-op-houtverbindingen die volledig moeten sluiten, ook bij dikkere materialen.
De schroef is gemaakt van gehard carbonstaal en daardoor ruim twee keer zo sterk als standaard RVS-varianten. Hierdoor draai je hem met vertrouwen in, ook in hardere of drogere houtsoorten. Dankzij de donkergrijze AR-coating (C4) blijft de schroef beschermd tegen roest, regen en temperatuurwisselingen.
De platverzonken kop met kopdiameter 9,5 mm zakt mooi vlak weg in het hout en biedt genoeg draagvlak. Door de deeldraad-uitvoering wordt het bovenste deel krachtig tegen de onderconstructie aangetrokken, wat zorgt voor een stevige, sluitende verbinding.
Met de startdraad, grove spoed, cross-sections boorpunt met kartels en het aangebrachte smeermiddel pakt de schroef direct en draait hij opvallend licht in. De diepe TX25-aandrijving geeft veel grip en voorkomt slippen, zelfs bij deze langere lengte.
Specificaties 5×90 mm — deeldraad
-
Diameter: 5,0 mm
-
Lengte: 90 mm
-
Aandrijving: TX25
-
Kopvorm: Platverzonken kop
-
Kopdiameter: 9,5 mm
-
Freesribben: Inwendig
-
Draad: Deeldraad
-
Materiaal: Gehard carbonstaal
-
Coating: AR-coating (C4)
-
Boorpunt: Cross-sections + kartels
-
CE-norm: EN 14592
-
Verpakking: 200 stuks

